Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – idealny raj na ziemi

0

Komukolwiek turyście pobyt na Malediwach czy Seszelach kojarzy się z wakacjami w raju. Żaden film, reportaż, nie odda w pełni uroku wysp, oceanu, białych plaż, ludzi i tamtejszej kultury. Ten kto już tam był, będzie fantazjował o powtórnym wyjeździe w tamte kierunki. Malediwy wczasy, kojarzą się w głównej mierze z odpoczynkiem nad wodą i wodnymi atrakcjami. Nawet odpoczywając w jednym z bungalowów, do których prowadzi długie molo, mamy szansę kontaktu z morską fauną przez przeszkloną podłogę. A wścibskie żółwie, płaszczki, kolorowe ryby również do nas będą zaglądać. Nie wszystko niemniej jednak będzie nam dane ujrzeć z wysokości naszego bungalowu.

Jeśli chcemy w samej rzeczy ujrzeć podwodne cuda przyrody, jesteśmy w stanie wybrać się w kilkudniowy rejs w poszukiwaniu raf koralowych, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów zanurzyć się w podwodny świat, aby z bliska ujrzeć oceaniczne cuda przyrody. Także Dominikana last minute proponuje taki odpoczynek – https://tripholiday.pl/wakacje/. Parę dni na elitarnym jachcie, podwodne safari, perfekcyjna tajska kuchnia w oparciu o nadmorskie specjały.

Niezapomniane będą nocne nurkowania, w jakim miejscu za towarzyszy zawsze będziemy mieć kilka rekinów rafowych. Spędzając wczasy na Malediwach, należałoby kilka dni poświęcić na odwiedzenie tej części archipelagu, jaka nie jest zamieszkała. Spacer po pustych plażach, kontakt z dziką zupełnie natura, to dla co niektórych całkowicie pionierskie przeżycie. Wizyta w dżungli, spotkanie oko w oko z nieznanymi agentami wyspiarskiej fauny oraz flory, może być identycznie ekscytujące jak nurkowanie w pobliżu rafy koralowej.

Malediwy wczasy, to również możliwość poznania tamtejszej kultury na zamieszkałych wyspach, na których nie znajdziemy ekskluzywnych ośrodków wakacyjnych, lecz poznamy codzienne życie ich lokatorów. Pobyt na jednej z mniej kultowych, niemniej jednak równie egzotycznej wysepce połączony jest z kolacją, przy dźwiękach muzyki jakże odmiennej od tej, jaką znamy na co dzień. A jeżeli zabraknie nam w trakcie wakacji na Malediwach ruchu i gwaru miejskiego, możemy wybrać się na targowisko do Male, najogromniejszej wyspiarskiej metropolii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY