Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RZĘS: JAK UZYSKAĆ ​​DŁUGIE I GRUBE RZĘSY?

0

Któż nie marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach dla naturalnego podkreślenia wyglądu? Jeśli oczywiście makijaż może nadać rzęsom większą długość i objętość, kilka wskazówek i dobrych nawyków pozwoli Ci bez wysiłku wyglądać jak łania!W dzisiejszych czasach, nawet jeśli ważny jest piękny kształt brwi, nie zapominamy o rzęsach. Długie, gęste i podkręcone rzęsy powiększają i podkreślają spojrzenie. Wiele produktów i akcesoriów do makijażu daje nam piękne rzęsy, ale jest wiele wskazówek i technik, o które zadbać i naturalnie uwydatnić swoje rzęsy!

NASZE WSKAZÓWKI NA NATURALNIE WYDŁUŻONE RZĘSY

Nasze rzęsy są kruche i wymagają dużo uwagi i delikatności.Dlatego konieczne jest codzienne dbanie o nie, aby mogły rosnąć, wzmacniać je i czynić jeszcze piękniejszymi!

USUŃ MAKIJAŻ!

Nigdy nie możemy tego wystarczająco powiedzieć: demakijaż to podstawa!

Nawet jeśli użyłaś tylko odrobiny tuszu do rzęs, ważne jest, aby każdego wieczoru prawidłowo usuwać makijaż. Rzeczywiście, demakijaż jest korzystny dla Twojej skóry, ale także dla Twoich rzęs. Tusz do rzęs, jeśli nie zostanie oczyszczony, osłabia rzęsy. Zduszone warstwą makijażu stają się trudniejsze i mniej odporne.

Poza zdrowiem Twoich rzęs, demakijaż jest ważny dla Twoich oczu. Pozostawiając swój piękny makijaż, po prostu ryzykujesz małą infekcję (zapalenie spojówek, zapalenie powiek itp.).

NIE TRZEĆ OCZU

Kiedy nasze oczy nas pieką lub palą, często mamy odruch, by pocierać, czasem energicznie, całe oko. Dlatego też nie jest niczym niezwykłym wykonywanie tego ruchu również na naszych rzęsach. Problem ? Może to spowodować ich wyrwanie lub wypadnięcie już osłabionych rzęs. Dlatego unikamy zbyt mocnego pocierania oczu i zamiast tego masujemy powiekę, uważając, aby nie dotykać rzęs! Zobacz https://jaw.pl/2022/03/odzywka-do-rzes-sposob-na-dlugie-i-geste-rzesy

ZADBAJ O RZĘSY Z SERUM I OLEJKAMI

Jesteśmy przyzwyczajeni do pielęgnacji włosów wieloma produktami, olejkami i serum. Dlaczego więc nie zrobić tego samego z naszymi rzęsami? Podobnie jak nasze włosy, muszą być odżywione i nawilżone. Dlatego stawiamy na olejek rycynowy lub olejek migdałowy, które wzmacniają rzęsy i wspomagają ich wzrost. Istnieje również wiele odżywek, które mogą stymulować wzrost rzęs, ale także je zmiękczać i dzięki temu łatwiej je podkręcać. Stosowane przez kilka tygodni serum zapewni niesamowite i naturalne rezultaty na twoich rzęsach! Specjalnie zaprojektowana, aby ożywić i uwydatnić naturalne piękno Twoich rzęs, nasza seria rzęs revitalash jest idealna do wzmocnienia Twoich rzęs, wzmocnienia ich i ochrony przed łamaniem!

MIEJ PIĘKNE RZĘSY DZIĘKI MAKIJAŻU

Makijaż to magia! W kilka minut, wyposażony w odpowiednie narzędzia, możesz łatwo się przemienić lub, w naszym przypadku, zaoferować sobie wspaniały wygląd łani. Aby nadać naszym rzęsom objętość i długość, oto kilka wskazówek i technik makijażu!

APLIKUJ TUSZE W ZIG-ZAG

Jak wiemy, tusz do rzęs może podkreślić i zintensyfikować Twoje rzęsy. Aby aplikacja była skuteczna, bez sklejania i która naprawdę wydłużyła rzęsy, tusz należy nakładać od nasady aż po same końce, wykonując ruchy zygzakowate. Pomaga to rozdzielić rzęsy i uniknąć ich zlepiania. Jeśli chcesz nadać im nieco więcej objętości i podkręcić je, możesz również lekko docisnąć pędzelek, jakbyś chciał zamknąć oczy!

PODKRĘĆ I POPRAW SWOJE RZĘSY

Zalotka jest niezbędnym akcesorium, jeśli chcesz przywrócić rzęsom objętość i nadać sobie powiększony wygląd. Nakłada się go przed tuszem, po prostu ściskając rzęsy u ich nasady przez kilka sekund… i gotowe! Ale uważaj, aby nie używać codziennie, ryzykując złamaniem rzęs.

Dla tych, którzy nie chcą marnować na to czasu na co dzień lub wolą postawić na długoterminową pielęgnację rzęs będzie idealna. Ta wykonywana w instytucie usługa jest szczególnie odpowiednia dla kobiet, których rzęsy są krótkie, proste lub opadające. W niecałą godzinę rzęsy są przerabiane i podkręcane na kilka tygodni!

3 – PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Jeśli chcesz wysublimowanych rzęs w każdych okolicznościach, dlaczego nie zdecydować się na przedłużanie rzęs? W dyskretny lub bardziej zaznaczony sposób doklejamy rzęsy syntetyczne do Twoich naturalnych rzęs, aby uzyskać większą objętość, materiał i długość. Twoje rzęsy pozostają długie, gęste i piękne przez kilka tygodni!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY