Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odkurzacze bezworkowe vs bezworkowe i najlepiej oceniane modele

0

Myślisz o zainwestowaniu w nowy odkurzacz? Nadszedł więc czas, aby dowiedzieć się, jakie narzędzia do usuwania kurzu mogą wykonać tę pracę, której potrzebujesz.Przy tak wielu dostępnych obecnie na rynku odkurzaczach bardzo trudno jest wybrać ten właściwy. Z drugiej strony, wszystkie dzwonki i gwizdki na bok, twoje wybory w dzisiejszych czasach często sprowadzają się do jednej rzeczy.

Będzie w worku czy bez worka?

Która jest najlepsza? Czytaj dalej, aby poznać różnice między nimi. To naprawdę bardzo ważne rozróżnienie, jeśli naprawdę chcesz dokonać najlepszego możliwego zakupu. Oba są świetne w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń i kurzu ze wszystkich powierzchni, więc niezależnie od tego, którą wybierzesz, podejmujesz dobrą decyzję.

Zamierzam przejrzeć 4 najlepsze modele w workach i bez worków na rynku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach i dlaczego jestem tak zainteresowany tymi konkretnymi funkcjami.W workach a bez worków: jaka jest różnica? Jeśli nie znasz odkurzacza workowego lub bezworkowego, przyjrzę się głównej różnicy między nimi.Model w workach to tradycyjny odkurzacz, na którym prawdopodobnie dorastałeś. Posiada wymienny worek pełniący funkcję filtra. Zatrzymuje kurz i brud, ale umożliwia przepływ powietrza przez worek.

Model bezworkowy posiada plastikową komorę, w której zbiera się cały brud. Wykorzystuje filtry do wychwytywania cząstek kurzu i brudu w pojemniku/komorze na brud. Komorę łatwo się opróżnia i nie ma potrzeby wymiany worków.

Co jest najlepsze?

Oba są świetne, jeśli chodzi o wydajność czyszczenia. Jeśli odkurzacz ma mocne ssanie i duży kosz na śmieci lub worek, skutecznie odkurzy. Wszystko sprowadza się więc do osobistych preferencji.Odkurzacz bezworkowy jest bardziej przyjazny dla środowiska. Model workowany wymaga użycia setek worków w ciągu swojego życia. Jeśli chodzi o wygodę, model bezworkowy jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu opróżnij plastikowy pojemnik na śmieci i gotowe. Trzeba go od czasu do czasu myć, ale łatwo go opróżnić. Zobacz na stronie https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-odkurzacz-bezprzewodowy-czy-to-dobry-pomysl-,12947#tresc

Czy wiesz, że różnica sprowadza się do tego, jak wyrzucasz brud? Poza tym oba modele są doskonałe.Czy kiedykolwiek doświadczyłeś tego momentu, kiedy kończysz odkurzanie tylko po to, by zdać sobie sprawę, że pozostał po sobie trochę brudu? Wiem, jak rozczarowujące i frustrujące jest to uczucie. Odkurzanie powinno być łatwe i wydajne, ale jest to możliwe tylko w przypadku modelu o podwójnym działaniu, takiego jak ten pionowy odkurzacz Hoover. Niektóre modele dobrze sprawdzają się na powierzchniach drewnianych, ale nie usuwają większości zabrudzeń z włókien dywanu. Ten robi wszystko — czyści wszystkie powierzchnie, zbiera wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i jest wyposażony w przydatne akcesoria, które pomogą Ci w dokładnym czyszczeniu.

Niezależnie od tego, czy masz duży dom, czy małe mieszkanie, odkurzacz pionowy jest bardzo przydatny, ponieważ jest łatwy w manewrowaniu i ma niesamowite funkcje sprzątania. Jeśli martwisz się alergenami, cząsteczkami kurzu i zarazkami, ten model torby Hoover to urządzenie, które sprawi, że Twój dom będzie nieskazitelnie czysty. Posiada filtr HEPA, który zatrzymuje 99,7% kurzu, brudu i łupieżu, znacznie redukując alergeny w powietrzu. Polecam ten model wszystkim bakteriofobkom, ponieważ posiada bezdotykową funkcję usuwania zabrudzeń. Nie musisz się martwić, że dotkniesz worka na śmieci, a także nie musisz się martwić o ulatnianie się kurzu w powietrze.

Ekwipunek

Odkurzacz wykorzystuje technologię WindTunnel, co oznacza, że ​​istnieje wiele kanałów ssących. Dzięki temu silne ssanie usuwa cały brud i zanieczyszczenia z każdej powierzchni, nawet brud osadzony w dywanie.

Filtr HEPA jest podstawową cechą tego odkurzacza. Ludzie zakładają, że odkurzacze workowe są wydajne bez filtra HEPA, ale ta funkcja jest niezwykle skuteczna w zatrzymywaniu brudu i kurzu. Zatrzymuje około 99,7% wszystkich zabrudzeń, dzięki czemu Twój dom jest znacznie czystszy. Wyrównuje pułapki pyłków i innych alergenów, więc jeśli cierpisz na alergeny, ta próżnia ułatwi Ci życie.

Moją ulubioną funkcją jest ustawienie 5-piętrowej regulacji wysokości. Regulacja wielu pokładów umożliwia czyszczenie dywanów o różnej wysokości. Ułatwia również przejście między twardymi powierzchniami a dywanem.

Odkurzacz ma przewód o długości 30 stóp, dzięki czemu można łatwo przemieszczać się między pokojami. Nie musisz ciągle wyłączać urządzenia za każdym razem, gdy idziesz trochę dalej z zadaniem czyszczenia.

Dostępne są różne akcesoria i akcesoria do wielozadaniowego sprzątania. W zestawie znajduje się pneumatyczne narzędzie ręczne, które pozwala dostać się w ciasne przestrzenie. Dostępna jest również przedłużka, która umożliwia dotarcie do lamp i zasłon. Małe narzędzie szczelinowe doskonale nadaje się do małych obszarów. dziury i pęknięcia, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Ale moim ulubionym akcesorium jest narzędzie do tapicerki, ponieważ mogę usunąć bałagan z mebli, ponieważ moja kanapa ma tendencję do wypełniania się sierścią zwierząt.

Obrotowa szczotka bardzo skutecznie zbiera brud i włosy na wszystkich powierzchniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY