Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ODŻYWKA DO RZĘS VS. PRZEDŁUŻANIE RZĘS

1

Więc próbujesz wydłużyć swoje rzęsy, prawda? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Może zastanawiasz się nad przedłużaniem rzęs lub odżywką do rzęs i nie jesteś pewna, której użyć. Nie martw się – przygotowaliśmy dla Ciebie listę zalet i wad! Przedłużanie rzęs jest zwykle droższe niż odżywka do rzęs. Zapewniają jednak natychmiastową długość rzęs, podczas gdy odżywki na porost rzęs potrzebują kilku tygodni, aby pokazać rezultaty.

Przedłużanie rzęs czasami wyrywa rzęsy, podczas gdy niektóre odżywki do rzęs mają negatywne skutki uboczne. Jak powinieneś zdecydować?Nie martw się – zanim skończysz czytać ten artykuł, będziesz miała o wiele lepsze wyobrażenie o zaletach i wadach przedłużania rzęs i odżywki do rzęs. Będziesz mógł sam podjąć świadomą decyzję! A więc zacznijmy 🙂

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs występuje w wielu różnych formach. Są półtrwałe przedłużanie rzęs na 3-6 tygodni i są podróbki, które zakładasz na noc. W tym artykule omówimy przedłużanie rzęs, które są półtrwałe. KORZYŚCI Z PRZEDŁUŻANIA RZĘSJakie korzyści daje kuracja wydłużania rzęs? Cóż, po pierwsze, ten zabieg to szybki i łatwy sposób na wydłużenie rzęs. Zabieg trwa około 1-2 godzin, a technik zrobi za Ciebie rzęsy. Możesz się zdrzemnąć/odprężyć i obudzić się z pięknymi i długimi rzęsami!

Dodatkowo przedłużanie rzęs trwa chwilę! Można je łatwo zdobyć, gdy zbliżają się duże wydarzenia: śluby, konferencje w pracy, wakacje itp. Niektóre przedłużanie rzęs używa nawet supermocnego kleju, który pozwala na ich trwałość nawet do 8 tygodni! To 2 pełne miesiące długich, soczystych rzęs.

Ostatnią zaletą przedłużania rzęs jest to, że praktycznie nie wymagają już tuszu do rzęs. To godne podziwu, gdy wiesz, że będziesz w miejscu, w którym nie chciałbyś nakładać tuszu do rzęs: pomyśl o tropikalnych wakacjach! Jeśli masz pracę, w której lubisz chodzić bez makijażu (nauczyciel jogi, trener fitness itp.), To również może być dużym plusem!

PRZEDŁUŻANIE RZĘS WADY

Na pewno jest kilka wad związanych z przedłużaniem rzęs. Pierwszy to koszt! W zależności od tego, jaki rodzaj przedłużania rzęs otrzymujesz (i do którego studia się wybierasz) i czy otrzymujesz pełny zestaw, koszt może wynosić od 100 do 250 euro. Wtedy prawdopodobnie będziesz musiał je wypełnić, jeśli chcesz zachować wygląd. Nadzienia mogą wahać się od 60 do 120 euro! Zobacz https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdrozenia/czy-odzywka-do-rzes-cieszy-sie-uznaniem-wsrod-kobiet

Inną poważną wadą przedłużania rzęs jest to, że mogą one zabrać ze sobą normalne rzęsy. Ponieważ przedłużki są dość mocno naklejone na każdą rzęsę, mogą sprawić, że Twoje rzęsy wypadną szybciej, niż gdyby nie miały przedłużeń. Wypadają też nierównomiernie, przez co jedno oko może mieć więcej rzęs, a na rzęsach mogą pozostać nawet łysiny”.

Jedną z ostatnich wad przedłużania rzęs jest ryzyko infekcji lub trwałego wypadania włosów. Najczęstszym skutkiem ubocznym przedłużania rzęs jest infekcja. Jeśli masz przedłużane rzęsy, pamiętaj o tym, aby zawsze czyścić rzęsy, a jeśli przedłużanie rzęs wpadnie Ci w oko, koniecznie je wyjmij! Zbyt częste przedłużanie rzęs wiąże się również z ryzykiem trwałej utraty włosów. Zwróć uwagę na to, gdzie i jak często wykonujesz przedłużanie rzęs!

ODŻYWKA DO RZĘS

Odżywki do rzęs podbijają rynek jak szalone i nie bez powodu. Odżywka do rzęs to każdy rodzaj serum, które nakładasz na rzęsy, aby przyspieszyć ich wzrost. Jak wszystko inne, są z nimi plusy i minusy.SERUM NA WZROST RZĘS. Odżywki do rzęs mają wiele zalet. Pierwszym plusem jest to, że większość z nich jest o wiele tańsza niż przedłużanie rzęs. Przeciętna odżywka do rzęs kosztuje od 25 do 75 euro. Jednak odżywki do rzęs na receptę nie są tańsze niż przedłużanie rzęs, które kosztują około 120 USD za miesięczny zapas.

Dużym plusem odżywki do rzęs jest to, że sprawia, że Twoje prawdziwe rzęsy rosną i utrzymują się dłużej! Podczas gdy przedłużanie rzęs powoduje szybsze wypadanie rzęs, odżywka do rzęs może w rzeczywistości sprawić, że Twoje rzęsy wypadną pozostań dłużej w fazie telogenu (faza między wzrostem a zrzucaniem). Nie wspominając już o tym, że Twoje rzęsy to w 100% Twoje własne rzęsy i nie musisz się martwić o to, jak wyglądasz, gdy zaczną wypadać.

Odżywki na porost rzęs mogą być też o wiele bardziej naturalne niż przedłużanie rzęs, ale zależy to od tego, jaką odżywkę do rzęs otrzymujesz. Odżywki do rzęs z biotyną i ekstraktem z oleju rycynowego doskonale nadają się do naturalnego wzrostu rzęs. Niektóre odżywki do rzęs mogą zawierać szkodliwe chemikalia. Dlatego dochowaj należytej staranności przy zakupie odżywki do rzęs.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY