Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Przeczytaj

0

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś oddziałową lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić aparaturę medyczną z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na całkowitą albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY