Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Haki holownicze – bezpiecznie ciągnąć naszą przyczepę kempingową

0

Wspólnie z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się nieco przepisy regulujące ich sprzedaż. W głównej mierze dziś mogą być rozprowadzane jedynie oraz wyłącznie takie haki, jakie mają całkowitą homologację europejską. Selekcjonując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, należałoby zaznajomić się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeśli chodzi o kempingową, przekonaj się na centrum campingowe. Każdy hak, który posiada homologację ma bowiem nadrukowaną drobną literkę e oraz numer kraju, w którym homologacja została wykonana.

Też na terenie stworzonego przez nas kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, sprzedawane haki, jakie posiadają taką homologację. Nim jednak zdecydujemy się na zakup wyznaczonego haka, należałoby wcześniej dowiedzieć się, jaki jego typ będzie odpowiedni dla opisującej nas przyczepy kempingowej.

W punktach sprzedaży z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak może nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na dobre zamówienia konsumentów. Wskutek tego w pewnych sytuacjach należałoby poszukać jednostkę, jaka jest zarówno producentem, jak oraz dystrybutorem tego rodzaju urządzeń. Jesteśmy w stanie wyróżnić trzy typy haków holowniczych. Główny z nich jest montowany do samochodu na stałe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY