Jak oryginalnie wykończyć wnętrze swojego domu za pomocą tapety 3D

Jeśli ktoś twierdził, że typowe tapety stały się wspomnieniem, to się mocno pomylił. Jest faktem, że przez pewien okres czasu rzeczywiście klienci mniej się nimi interesowali, ale to po prostu wynikało z bardzo skromnego wyboru. A że na rynku pojawiło się dużo producentów w zagranicy, oferujących nowoczesne wzory i motywy, to miało to przełożenie na faktycznie duży wybór. Ogromną rewolucję w branży związanej z wykończeniem wnętrz również zrobiły fototapety. Pomysł na nie jest bardzo prosty, zamiast sprzedawać gotowe wzory można wydrukować to, co będzie chciał klient. I nagle okazało się, że na ścianie swojego pokoju nakleić można zdjęcie gór czy lasu, jakieś geometryczne motywy czy nawet własną fotografię, jeżeli została dobrze zrobiona.

Aktualnie w bazach firm oferujących takie usługi jest dostępnych kilka milionów grafik i zdjęć, tak więc trzeba niekiedy poświęcić sporo czasu na poszukiwania czegoś odpowiedniego dla siebie. Klasyczne pejzaże, miasta czy budynki bez przerwy się cieszą dużą popularnością, tak samo jak motywy zwierzęce, roślinne czy kulinarne. Ale nowoczesne techniki projektowania, a co najważniejsze pomysłowość grafików cały czas dają coraz to nowe inspiracje i pomysły. Przykładowo w ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się fototapety 3d do sypialni, ze względu na swój niesamowity wygląd.

Często pojawiają się na takich tapetach mosty, tunele czy drogi, lecz przedstawione w taki sposób, że dają przestrzenny wygląd. Bardzo ciekawie także wyglądają rozmaite figury geometryczne, także w taki sposób narysowane, że wyglądają jakby faktycznie były wypukłe. Jeśli dołoży się do tego się ciekawą kolorystykę, to całość będzie sprawiać naprawdę niesamowite wrażenie. Ponieważ takie motywy są bardzo wyraziste i zwracające uwagę, to trzeba je umiejętnie skomponować z całym wystrojem. Przeważnie taka tapeta 3d naklejana jest na jedną z widocznych ścian w pomieszczeniu, a pozostałe albo się maluje, albo też przykleja się na nie jakąś delikatną tapetę mającą neutralny kolor.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić