Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner

0

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego a także UV, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają również przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Proponowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze posiadają dwie krawędzie wzmocnione na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, jakie służą do zakładania zasłon na haczykach stalowych. Konsumenci mają możliwość wybierać produkty z katalogu bądź mogą decydować się na zasłony zrobione na prywatne zamówienie.

Wyroby takie spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten rodzaj folii spawalniczej jest trwale oznaczony. Nie można takiego znacznika usuwać albo zmieniać. Oznakowanie składa się z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera oraz daty produkcji. W ten sposób oznaczona kotara spawalnicza posiada gwarancję przydatności podczas spawania. Na stronie producenta znajdują się użyteczne rady dotyczące montażu i sposobu zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY