Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny z PCV – jakie są ich najpopularniejsze sposoby na zastosowanie

0

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju drzwi czy bramy. Montowane są one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie od czasu do czasu, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy lub przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takich przypadkach każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie w każdym przypadku się da zostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturze, jak również kurz, zapylenie czy trudniejsze atmosferyczne warunki.

W tego typu przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe są różnej grubości i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Ale równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejechać albo przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY