Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dlaczego się opłaca

0

Spora ilość firm na pewnym etapie swojego rozwoju potrzebuje dodatkowych pieniędzy, aby się rozwinąć. Możliwości na pozyskanie środków jest całkiem sporo, może to na przykład być bankowy kredyt, współpraca z inwestorem czy też przy dużych firmach debiut na giełdzie. Jeśli w skład majątku firmy będzie wchodzić jakaś nieruchomość, to można się pokusić o kolejną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Tego typu forma ma kilka ciekawych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim można liczyć na znacznie lepsze oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, wynika to z faktu, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, którym będzie nieruchomość. Dość wysoka jest również suma, jaką można otrzymać. Przeważnie będzie to do siedemdziesięciu procent wartości nieruchomości, co oznacza że bez problemów można pożyczyć nawet kilka milionów złotych.

Kolejną istotną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba spraw formalnych do załatwienia. Najważniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z nieruchomością, bo właśnie ona obciążona zostanie wpisem do hipoteki na rzecz udzielającego pożyczkę. Lecz w części przypadków nie ma potrzeby przekazywania informacji o bieżących dochodach czy obrotach, co jest sporym usprawnieniem dla właściciela firmy, bo nie musi spędzać swojego czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli chodzi o warunki finansowania jak też niezbędne zabezpieczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY