Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Propozycja dla klientów interesujących się poszerzaniem swoich kompetencji językowych

0

Propozycja dla klientów interesujących się rozszerzaniem własnych kompetencji lingwistycznych w Lingua Nova prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Można wybierać wśród tego typu rozwiązań jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest też udostępniona oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci każdorazowo mają pewność, że poza kwestiami podstawowymi będzie realizowane to, co jest dopasowane do specyfiki ich firmy. Często kursanci decydują się na polski dla firm szkolenia językowe Warszawa, jakie za każdym razem poprzedzi audyt oczekiwań lingwistycznych konkretnej grupy. Na tej bazie wyznaczony jest program kursu. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Kolejnym, równie ochoczo wybieranym kursem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Szczegółowy plan szkolenia z tej kategorii opublikowany jest na stronie www. W propozycji szkolenia językowe Warszawa wyjątkowe miejsce zajmą szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodowe, które mogą skorzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też kursy dla osób z branż jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY