Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przedłużanie rzęs: sposoby na długie rzęsy

1

Przedłużanie rzęs. Coraz więcej kobiet profesjonalnie przedłuża rzęsy. Tą metodą, która jest zresztą najdroższą aplikacją, sztuczne rzęsy przykleja się do własnych rzęs specjalnym klejem. Wstępne leczenie trwa od jednej do dwóch godzin i kosztuje około 180 do 350 euro. Czas trwania przedłużeń zależy przede wszystkim od twojego własnego cyklu zmiany włosów. Sztuczne rzęsy wypadają tylko wtedy, gdy wypadają rzęsy, do których są przyczepione.

Jeśli przedłużki nie są dobrze sklejone, mogą wcześniej wypaść. Eksperci zalecają uzupełnianie rzęs co dwa do czterech tygodni. Koszty „dopełnienia” wynoszą od 50 do 120 euro, w zależności od włożonego wysiłku.Nasza wskazówka: Aby sztuczne rzęsy trwały dłużej, zalecamy spanie na plecach. Ciągłe dotykanie poduszki w nocy obciąża rzęsy i powoduje ich szybsze wypadanie. Zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej https://urodaizdrowie.pl/czy-odzywka-do-rzes-moze-pomoc-ci-zadbac-o-zdrowie/

Odżywka do rzęs

Dłuższe rzęsy w osiem tygodni? Z tą wielką obietnicą i małym cudownym lekarstwem, odżywki do rzęs takie jak RevitaLash czy Jeuxloré rewolucjonizują rynek kosmetyczny. Specjalna kompozycja składników aktywnych stymuluje wzrost rzęs oraz sprawia, że ​​stają się one grubsze i dłuższe. Odżywkę do rzęs nakładaj na górną linię rzęs każdego wieczoru po oczyszczeniu twarzy. Pierwsze efekty można zobaczyć po około sześciu do ośmiu tygodniach. Więc jeśli chcesz szybko zobaczyć sukces, mylisz się z tą aplikacją.Przy okazji: odżywki do rzęs są również bezpieczne dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Lifting rzęs. Zalotka, do widzenia! Lifting rzęs to niejako trwała fala dla rzęs. W procesie chemicznym rzęsy podkręca się za pomocą płatków żelowych i balsamów liftingujących. Rezultatem jest obszerne podkręcenie rzęs. Aplikacja, którą powinien wykonać wyłącznie profesjonalista, trwa około godziny i ma trwać od 6 do 8 tygodni. W zależności od salonu, lifting rzęs kosztuje od 40 do 70 euro.

Kolorowe rzęsy. Chociaż rzęsy nie są bezpośrednio przedłużane tą metodą, szczególnie korzystają na tym kobiety o jasnych rzęsach. Nawet rzęs bez makijażu rzęsy wyglądają na pełniejsze i dłuższe – idealne na letnie wakacje! Wiele salonów kosmetycznych i fryzjerskich oferuje tę metodę już za pięć euro.

Jeśli chcesz, możesz też samodzielnie pofarbować rzęsy farbą do rzęs z drogerii. Uwaga: Nigdy nie farbuj rzęs konwencjonalnym kolorem włosów – nie jest to odpowiednie dla wrażliwych oczu.

Naturalne olejki do rzęs

Naturalne olejki, takie jak olejek kokosowy, rzęs migdałowy czy lawendowy, stymulują wzrost rzęs. Szczególnie olejek rycynowy jest bardzo popularny jako naturalny cudowny lek na długie, gęste rzęsy. Olejki do rzęs są dostępne w aptekach lub sklepach ze zdrową żywnością od około trzech euro. Olejek stosuje się jak odżywkę do rzęs: nakładaj na górną linię rzęs codziennie po zmyciu makijażu. Działa to najlepiej ze starym pędzelkiem do tuszu do rzęs lub wacikiem. Niestety pierwsze wyniki są dostępne dopiero po około sześciu tygodniach.

Sztuczne rzęsy. Ta metoda wydłużania rzęs wymaga dużej finezji: dzięki sztucznym rzęsom można wyczarować długie, gęste rzęsy na jeden dzień. Naturalny wygląd uzyskuje się za pomocą pojedynczych rzęs zamiast pasm.Nasza wskazówka: Przed nałożeniem rzęs narysuj ciemną kreskę na powiekach, aby nasada sztucznych rzęs była mniej widoczna. Na koniec nałóż maskarę na wszystkie rzęsy.

Tusz do rzęs zwiększający objętość

Jeśli nie chcesz rezygnować z tuszu do rzęs, możesz użyć tuszu do rzęs. Tusze do rzęs zostały w ostatnich latach rozwinięte i wyczarują pożądany „efekt sztucznych rzęs”. Efekt zależy zarówno od kształtu, jak i składu pędzla. Duże, gęste szczoteczki tworzą największą objętość, ponieważ rozprowadzają dużo tuszu na rzęsach. Nasza rada: Grube, gęste rzęsy można uzyskać za pomocą dodatkowych warstw. Należy jednak odczekać około 30 sekund rzęs między warstwami, w przeciwnym razie niepotrzebnie usuniesz jeszcze mokry atrament.

Gęste, długie rzęsy wow bez zalotki, tuszu rzęs do rzęs i tym podobnych – to brzmi jak sen, który faktycznie staje się rzeczywistością dzięki wydłużeniu lub pogrubieniu rzęs. Od trwałego liftingu po serum wzrostowe: przedstawiamy najlepsze sposoby na perfekcyjny wygląd.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY