Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wieloaspektowe organizowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

0

Informacje dla osób które chcą przygotować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie www. W dodatku specjaliści chętnie się nimi podzielą, gdy ktoś się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć charakter szkoleniowy, informujący albo promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pomocą nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna webinary ma miejsce przy użyciu techniki webcast.

Eksperci zajmują się wypromowaniem eventu w Internecie, w sposób stuprocentowo dopasowany do grupy odbiorców. Będzie to odnosiło się także do oddziaływań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest na topie. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji przystosowany do spodziewanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie broadcastowej, mającej sporo funkcji. Dlatego organizacja szkoleń online jest spersonalizowana.

Wystarczy się zalogować i zaznaczyć pokój spotkań, a następnie korzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisywać oraz zobaczyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to przykładowo korzystne dla osób, jakie w danym czasie nie mogą brać udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, aby dany event został bardzo dobrze odbierany i posłużył promocji firmy zleceniodawcy. Firma zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY