Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Z jakich urządzeń korzysta współczesna medycyna estetyczna

0

W ostatnich latach technologia w zakresie medycyny estetycznej rozwinęła się w ogromnym stopniu. Stosowane przez specjalistów przyrządy nie tylko są dużo bezpieczniejsze od tego co było dawniej, ale też gwarantują znacznie lepszą skuteczność. Przykładowo depilacja laserowa Kraków wykorzystuje jeden z najbardziej nowoczesnych diodowych laserów, który szybko i wygodnie eliminuje niepotrzebne owłosienie. Takie lasery działają na cebulki mieszków włosowych w taki sposób, że po wchłonięciu energii promienia całkowicie się one niszczą i już dalej nie rosną.

Dużo pań chętnie pozbyłoby się zmarszczek na twarzy, a do tego świetnie nadawać się będzie nowoczesna platforma NuEra Tight Kraków. To nowatorskie rozwiązanie wykorzystuje z kolei fale radiowe o kilku zakresach częstotliwości, z jakich każda przeznaczona będzie na inne problemy skórne. Przy pomocy tego urządzenia można skutecznie wygładzić skórę i przywrócić jej piękny wygląd, a dodatkowo wyeliminować tkankę tłuszczową i cellulit.

Nuera Tight ma sporo certyfikatów, gwarantujących wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Z bezpieczeństwem również nie będzie żadnych problemów, jeżeli kogoś będzie interesować kriolipoliza cooltech Kraków. Przy tej metodzie z kolei stosuje się ochładzanie, do ujemnej temperatury. Dzięki schłodzeniu komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać, a następnie są uwalniane z organizmu. Brak inwazyjności i wysoka skuteczność sprawiają, że obecnie ta metoda jest uważana za jedną z najlepszych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY