Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Z rodziną na wakacje – czym jechać?

0

Po kłopotliwym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Kapitał nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą najlepszą piękną Polskę. Skoro wczasy i lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni uważają, iż jest to miejsce już przereklamowane, jakkolwiek ja zawsze wracam tam z kolosalnym sentymentem – zwłaszcza, że dzisiaj mamy opcje przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wspólnie ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegoś dowiedzieć i zaznajomić wiele interesujących miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, pewno dziś dosyć atrakcyjną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To nasza tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy weszliśmy na sam szczyt nie mogliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce i pociągająca okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY