Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczenia i wystrój w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

0

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała opcja dla osób, które chociażby nie chcą spędzać urlopu w obiekcie hotelowym albo planują pozostać oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc ma niezbędne certyfikaty oraz nabywcy de facto mogą uwierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają nabity, indywidualny nr VIN, zaakceptowany w całej UE. Nie wymagają również dodatkowego zezwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innym gruncie, jaki zostałby obejmowany ograniczeniem budowy. Na witrynie firmowej można zobaczyć tymczasowe realizacje oraz nabrać przekonania, że domy takie faktycznie świetnie wyglądają.

Podane są też szczegółowe parametry, jakie posiada pływający dom a więc od razu każdy wie, jaka powierzchnia zostanie dla niego udostępniona. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Pływające domy są dopasowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić oraz doceniają niebanalność, wolność i spędzenie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 m2. Apartament ma 3 tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY