Jak urządzić wyjazd integracyjny?

W każdej firmie są ludzie o niezwykle różnych charakterach. Jedni są przebojowi, świat do nich należy, inni pracują jak mrówki, bez zbędnego rozgłosu dookoła siebie. Jeszcze inni, twierdzący się za bardzo dobrych pracobiorców, mający gigantyczne mniemanie o sobie, oraz tacy, jacy są zakompleksieni, ale zawsze chętni do pomocy innym. Z zespołu nawet kilkudziesięcioosobowego, z trudem jest utworzyć zgrany zespół, biorąc pod uwagę różne charaktery oraz predyspozycje. Najlepsza w tym celu jest impreza integracyjna, dwu, trzy dniowa, na której ludzie mają szansę zapoznać się poprawniej, i pokazać swoją autentyczną twarz.

W czasie imprez integracyjnych, częstym bodźcem są zawody sportowe, rywalizacja w grupach – dobrze w następstwie tego dobrać do poszczególnych zespołów firmowych ‘krzykaczy’ i ‘szare myszki. W trakcie rywalizacji ma okazję się okazać, iż niemało lepszymi kompanami są w stanie się okazać właśnie ci pracobiorcy, jacy zawsze stoją z boku wszystkich firmowych wydarzeń, a ci, jacy chcą być zawsze na pierwszym miejscu, nie niezwykle się na to miejsce nadają.

Przeciętna sportowa rywalizacja, metoda zachowania w grupie, niesienie pomocy, praca na rzecz zespołu, mogą się okazać na imprezie integracyjnej wyznacznikiem, kto tak w gruncie rzeczy jest w zespole perfekcyjny. Jeżeli niezbędne są akcesoria na imprezę, zobacz granita sklep. Impreza integracyjna może być zwykłym przedświątecznym spotkaniem przed Wielkanocą, czy Bożym Narodzeniem, jakkolwiek może być też jednodniowym wypadem za miasto połączonym z grillem lub też ogniskiem, a może stanowić kilkudniowy wyjazd nawet za granicę, połączony ze szkoleniem.

Od czasu do czasu firmy organizują także uroczyste bankiety bądź też kolacje z programem artystycznym, występem gwiazdy. Każde spotkanie firmowego zespołu ma za zadanie zbliżenie ludzi do siebie, wzajemne poznanie się – każda rozmowa zbliża, może się okazać, iż dotychczas nie lubiany kolega z sąsiedniego pokoju tak w zasadzie jest nadzwyczaj fajnym kumplem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić